KONST / Litografier / Färglitografi 14943230
nr 1494 3230
Ã…ke Ã…hlin
(f. 1913), Sverige
Signerad, Waxholmsbåt. Färglitografi, bildmått: 40x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm
Åke Åhlin, svensk bildkonstnär född 1913.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:23:47
1/10 09:29:39